Skup metali kolorowych
złom stali

Złom
Stali Szybkotnącej

Stal szybkotnąca, z angielskiego skrótu HSS, charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i przeciążenia - dzięki czemu jest jedną z chętniej wykorzystywanych stali do produkcji narzędzi skrawających.

Występuje wiele gatunków stali szybkotnących, jednak najczęściej używanymi stalami są: SW9, SW18, SW7M i SW12c. Narzędzia ze stali szybkotnącej często występują w połączeniu ze zwykłą stalą (są z nią łączone poprzez zgrzewanie), przez co dzielimy je na narzędzia monolityczne i tzw. łączone.

Chcesz sprzedać złom stali szybkotnąceji interesuje Cię uczciwa wycena oraz indywidualne podejście do klienta? Firma Stellmet świadczy kompleksowe usługi związane ze skupem stali szybkotnącej, a jej kilkuletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza pracowników sprawia, że jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Przyjmujemy stal szybkotnącą w różnej postaci - wierteł, pił tarczowych, gwintowników, brzeszczotów i innych części narzędzi. Oferujemy atrakcyjne ceny stali w skupie, zapewniamy minimum formalności, a także własny transport. Wyceny złomu stali szybkotnącej oraz podziału na gatunki dokonujemy najczęściej u klienta.

Prowadzimy złom różnego rodzaju stali. Stal jest wykorzystywana w wielu dziedzinach przemysłu, budownictwa i mechaniki. Swoją ofertę skupiamy na stali szybkotnącej, która jest cenna ze względu na swoją wytrzymałość. Wykorzystuje się ją między innymi do tworzenia wierteł i noży tokarskich.

Zobacz również

» Skup metali kolorowych
» Skup metali szlachetnych
» Skup metali rzadkich i brązu
» Skup węglików spiekanych