Skup metali kolorowych
 Skup tytanu ikona

Złom
tytanu

Tytan to niezwykle wytrzymały metal, który znalazł zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jest wykorzystywany na szeroką skalę, jednak jego pozyskiwanie z naturalnie występujących złóż tego surowca jest niezwykle trudne. Z tego powodu z każdym rokiem wzrasta znaczenie ponownego wykorzystywania już dostępnych zasobów. Sprawdź, gdzie może znajdować się tytan i jeżeli masz jego złom, sprzedaj go na skup.

Charakterystyka tytanu

Tytan (z łac. titanium) to pierwiastek o symbolu Ti, który w czystej postaci ma srebrzystoszary kolor i charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz wysoką temperaturą topnienia. Dodatkowo ma dobrą ciągliwość, niską gęstość, jest lekki, a także wykazuje bardzo dobrą odporność na działanie czynników korozyjnych. Tytan może występować w rudach innych pierwiastków. Jego złoża występują w znacznych ilościach na Ukrainie, w Australii, Kanadzie, RPA i Norwegii.

Skup tytanu - jak wygląda nasza działalność?

Skup tytanu prowadzimy już bardzo długi czas. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Skupujemy złom tytanu w każdej postaci. Jeżeli jest taka potrzeba, dysponujemy odpowiednim transportem, aby odebrać złom bezpośrednio od Klienta. Dokonujemy analizy chemicznej poszczególnych elementów za pomocą profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować szybką wycenę. Skupowany przez nas złom tytanu jest następnie poddawany określonym procesom, aby odzyskać ten cenny pierwiastek i móc go ponownie wykorzystać. Rozpocznij fachową współpracę z profesjonalistami i dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów. Działamy na terenie całego kraju.

Skąd pozyskiwać tytan na skup?

Tytan wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu, dlatego można go znaleźć m.in.: w elektrodach, skraplaczach i kondensatorach pary, siatkach, wałkach, prętach, proszkach, blachach czy w implantach chirurgicznych. Tytan na dużą skalę stosuje się także w branży spożywczej, farmaceutycznej, stomatologicznej, w przemyśle lotniczym czy w przemyśle metalurgicznym. Ponadto tytan może być częścią narzędzi używanych w przemyśle maszynowym. Warto sprawdzić nieużywane i zepsute sprzęty, przedmioty oraz części, być może zawierają one tytan w czystej postaci lub w postaci stopów, który można oddać na skup.

Złom tytanu - cena na skupie

Skup tytanu w formie złomu to idealny sposób i dodatkowo okazja do zyskania oszczędności. Cena tytanu na skupie uzależniona jest od zawartości procentowej metalu w danej partii złomu oraz od jego ilości. Im więcej tytanu, tym lepiej i tym więcej pieniędzy można otrzymać. Za wysoką zawartość procentową surowca możesz dostać do 8 zł za kilogram, za mniejszą około 3,5-6 zł za kilogram. Jeżeli chcesz poznać aktualne ceny złomu na naszym skupie, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również

» Skup węglików spiekanych
» Skup metali kolorowych
» Skup stali szybkotnącej
» Skup metali szlachetnych
» Skup Srebra
» Skup Platyny
» Skup Cyny
» Skup Palladu
» Skup Tytanu
» Skup Wolframu