Skup metali kolorowych
Skup wolframu ikona

Skup
wolframu

Wolfram jest jednym z bardziej pożądanych metali. Surowiec został odkryty w 1779 roku i niemal natychmiast zauważono jego wyjątkowość. W formie stałej był cięższy od dotychczas znanych materiałów, a mimo to bez większych problemów poddawał się obróbce. Niestety obecnie jego złóż jest coraz mniej, dlatego z roku na rok wzrasta popularność punktów oferujących skup wolframu. Dowiedz się, jakie korzyści odniesiesz, oddając wolfram na skup.

Charakterystyka wolframu

Wolfram klasyfikuje się w grupie metali przejściowych. Charakteryzuje się ciemnoszarym kolorem. W czystej postaci jest ciągliwy i łatwo poddający się obróbce, a po dodaniu niewielkich domieszek węgla staje się kruchy i twardy. Jego temperatura topnienia wynosi od 3410 do 3422 st. C, co czyni go idealnym elementem różnego rodzaju instalacji elektrycznych i przemysłowych – na skup wolframu trafiają m.in. żarówki.

Skup wolframu – jak wygląda nasza działalność?

Nasze działania cechuje odpowiedzialność i elastyczność. Oceniając skład dostarczonego materiału, używamy spektrometru. Zastosowanie tego profesjonalnego urządzenia pozwala nam na uzyskanie szybkiego i wiarygodnego wyniku. Nasz skup złomu wolframu działa na rynku od wielu lat. Dysponujemy własną infrastrukturą logistyczną.

Złom wolframu – skąd pozyskiwać?

Na skup wolframu można dostarczyć m.in. lampy elektronowe i rentgenowskie, włókna żarowe. Węgliki wolframu często występują też w różnego rodzaju wiertłach, nożach tokarskich i narzędziach szybkotnących, a także innych narzędziach do obróbki skrawaniem - dlatego skup złomu wolframu jest tak atrakcyjnym sposobem do uzyskania oszczędności w firmie.

Cena wolframu na skupie

Zapewniamy skup wolframu w konkurencyjnych stawkach. Cena – w zależności od jakości oraz ilości dostarczonego materiału – może wynieść nawet kilkadziesiąt zł za 1 kg czystego surowca. Najwięcej otrzymuje się za metal w postaci blach, prętów, wałków. W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy na skup wolframu. Nasi specjaliści chętnie określą, ile wyniesie cena za przekazany złom.

Zobacz również

» Skup węglików spiekanych
» Skup metali kolorowych
» Skup stali szybkotnącej
» Skup metali szlachetnych
» Skup Srebra
» Skup Platyny
» Skup Cyny
» Skup Palladu
» Skup Tytanu
» Skup Wolframu